دکتر اشرف دهقانی
Search
Close this search box.
انجام چه کارهایی به رفع چروک ناحیه ‌تناسلی کمک می کند؟

رفع چروک ناحیه ‌تناسلی با بهترین روش

بسیاری از زنان به دنبال راهکار هایی موثر برای رفع چین و چروک ناحیه تناسلی خود هستند. چین و چروک ها در ناحیه تناسلی و واژن در اثر عواملی مثل افزایش سن، بارداری، زایمان و … اتفاق می افتد. به همین جهت یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که خانم ها با آن مواجه می‌ شوند چروکیدگی واژن است و همین موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها شده و ناراحتی زیادی را در پی دارد، بسیاری از زنان به دلیل وجود چین و چروک در واژن میل جنسی خود تا حد زیادی از دست داده و کیفیت روابط زناشویی آنان مختل می شود. در این مقاله درباره رفع چین و چروک ناحیه تناسلی و راهکارهای نوین و موثر برای آن صحبت کرده ایم. با ما همراه باشید…

برای رفع چین و چروک ناحیه تناسلی چه راه هایی وجود دارد؟

شیوه های متعددی برای برطرف کردن چروک واژن موجود می باشد، تکنیک های پزشکی راحت و مؤثر راهی برای رسیدن به نتیجه دلخواه می باشد اکنون توسعه دانش و تکنولوژی های نوین در عرصه پزشکی بسیار دیده می ‌شود و با به کارگیری دستگاه های هوشمند مانند لیزر می توان بسیاری از اختلالات را رفع نمود، برطرف کردن چروک واژن و استفاده از لیزر محبوبیت زیادی دارد و بسیاری از افراد با انجام دادن آن به نتیجه دلخواه رسیده اند، این شیوه یکی از عمل های غیر تهاجمی می باشد و بیمار بدون اینکه درد یا خونریزی داشته باشد می‌تواند از شر چروک ناحیه تناسلی خلاص شود.

 البته پیدا کردن دکتری که شما را به نتیجه دلخواه برساند شرط است زیرا بسیاری از پزشکان به علت نداشتن تجربه و مهارت نه تنها چروک واژن را برطرف نمی ‌کنند بلکه عوارض زیادی برای بیمار به وجود می آید بنابراین مرکز درمانی دکتر دهقانی این دغدغه را برای شما برطرف کرده است و بدون هیچ استرس و نگرانی می توانید به ایشان مراجعه کنید تا در مدت زمان کوتاهی به تأثیرات مثبت با شیوه‌ مطلوب درمان برسید، وی با معاینه بیمار بهترین راه را برای برطرف کردن مشکل انتخاب می‌کند.

 علت چین و چروک ناحیه تناسلی چیست؟

چروک های موجود در واژن زنان امکان دارد به علت عوامل گوناگونی باشد، بسیاری از خانم هایی که سن بالایی دارند در این قسمت ها چین و چروک زیادی روی لبه های واژن به وجود می آید از جمله دلایل دیگر چروک ناحیه تناسلی به شرح زیر می باشد؛

 • خانم هایی که باردار هستند پس از زایمان در این قسمت دچار تحولات زیادی می شوند.
 • افزایش سن جزء عوامل اصلی در چروک ناحیه تناسلی می باشد.
 • مسائل ژنتیکی تأثیر زیادی در این خلل دارد.
 • یکی دیگر از علت‌های چروک ناحیه تناسلی یائسگی می باشد.
 • کسانی که بعد از کاهش چربی های اضافی  لاغر می‌ شوند واژن آن ها دچار این خلل خواهد شد‌.
 • بعضی از ورزش ها به صورت پی‌درپی موجب به وجود آوردن چروک در این قسمت می شوند به عنوان مثال دوچرخه سواری جزو این دسته از ورزش ها است.

 شیوه های جلوگیری از ایجاد چین و چروک واژن

 • همانطور که گفتیم یکی از عواملی که موجب ایجاد چروک در ناحیه تناسلی می شود تغییر وزن است بنابراین در صورتی که فرد مدام وزن مشخصی را داشته باشد دچار این مشکل نمی شود.
 • یکی از مهم ترین شیوه های جلوگیری از ایجاد چروک در واژن ورزش می باشد بنابراین در طول روز زمانی را به انجام تمرین های ورزشی اختصاص بدهید.
 • برقراری ارتباط جنسی به میزان مشخص مانع این مشکل می شود در صورتی که به طور درست و مرتب رابطه جنسی برقرار کنید به اندازه لازم به ناحیه تناسلی خون می ‌رسد و فرسوده نمی شود.
 • سعی کنید تمرین هایی که موجب افزایش جریان خون در واژن می شود را مرتب انجام دهید زیرا علاوه بر اینکه از ایجاد چروک در ناحیه تناسلی جلوگیری می کند بلکه باعث سفت شدن و تنگی می شود.
 • مرطوب کننده های با کیفیت و بدون مواد شیمیایی باعث جوانسازی ناحیه تناسلی می شود.

رفع چروک ناحیه تناسلی بدون عمل جراحی 

پروسه‌ ایی مانند حاملگی تحولات هورمونی و نشانه های پیری را در ظاهر واژن وجود می ‌آورد، معمولاً این تحولات روی کیفیت زندگی زناشویی تأثیر بسزایی می گذارد به گونه‌ای که واژن ضعیف می ‌شود و رابطه جنسی بسیار کاهش پیدا می ‌کند همچنین فرد دچار تکرر ادرار و میل جنسی می شود، طبیعتاً بانوان به علت هایی مانند کاهش اعتماد به نفس و خجالت با این اختلالات کنار می ‌آیند و به پزشک رجوع نمی‌ کنند ولی در صورتی که هر چه سریعتر به دکتر برای برطرف کردن مشکل مراجعه کنند علاوه بر اینکه مشکل حاد نمی شود بلکه می توانند اعتماد به نفس بالایی به دست آورند و کیفیت زندگی خود را بالا ببرند.

انواع روش های برطرف کردن چین و چروک ناحیه تناسلی

 دکتر دهقانی می‌تواند در کلینیک خود با استفاده از دستگاه های پیشرفته درمان را شروع کند، در رفع چین و چروک واژن با استفاده از لیزر، بیمار بدون این که بیهوش شود در مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه می‌ رسد.

معمولاً فرآیند این تکنیک بسیار راحت است و از بی حسی موضعی استفاده می شود.

لابیاپلاستی یک روش دیگر برای برطرف کردن چروک بخش های درونی ناحیه تناسلی است؛ ولی برای برطرف کردن چین خوردگی و چروک در قسمت خارجی ناحیه تناسلی از شیوه‌های دیگری مانند تزریق ژل یا چربی به واژن میتوان بهره گرفت.

تزریق چربی جزو شیوه های بسیار مؤثر برای برطرف کردن افتادگی و چروک ناحیه تناسلی می باشد، یکی از مهمترین و اصولی ترین تکنیک های جوانسازی دستگاه تناسلی در خانم هایی که سن بالایی دارند استفاده از چربی خود فرد می باشد این عمل با کمک لیپوساکشن یا بادی جت صورت می گیرد.

 مزایای استفاده از لیزر جهت جوانسازی دستگاه تناسلی

 • در صورتی که برای برطرف کردن مشکل دستگاه تناسلی از لیزر بهره بگیرید در مدت زمان کوتاهی حداقل ۱۰ دقیقه می‌توانید عمل را انجام بدهید.
 • هیچ گونه درد و خونریزی وجود ندارد.
 • احتیاج به مواد بیهوشی ندارید در حالی که سایر عمل های تهاجمی به دلیل اینکه از مواد بیهوشی استفاده می شود فرد پس از عمل دچار عوارضی ناشی از تأثیرات مواد بیهوشی می شود.
 • نیاز به مراقبت‌های خاصی ندارید و پس از عمل قادرید فعالیت های روزمره خود را انجام بدهید.
 • هیچ شکافی در قسمت مورد نظر ایجاد نمی‌شود و آثار بخیه وجود ندارد.

 مدت زمان رسیدن به نتیجه دلخواه پس از درمان

مدت رسیدن به نتیجه مورد نظر بعد از برطرف کردن چروک و شلی واژن بستگی به نوع شیوه بکار رفته و دکتر شما دارد، اگر از شیوه تزریق چربی یا لابیاپلاستی استفاده کنید بعد از عمل می توانید نتیجه را ببینید. حداقل یک ساعت پس از تزریق چربی تأثیرات مثبت درمان قابل رؤیت می باشد، همانطور که گفتیم میزان تجربه و مهارت دکتر در رسیدن به نتیجه دلخواه تأثیر بسیار زیادی دارد به دلیل اینکه امروزه دکتر های زیادی این امر را انجام می دهند انتخاب بهترین پزشک کار دشواری است ولی شما می توانید از طریق سایت پزشکان در رابطه با تجربه و مهارت دکتر اطلاعاتی را به دست آورید.

دکتر دهقانی قبل از درمان بیمار را معاینه می‌کند تا طبق شرایط و وضعیت آن بهترین شیوه را برای درمان انتخاب کند و فرد هر چه سریعتر بهبودی خود را به دست آورد، در صورتی که از شیوه تزریق چربی برای درمان چروک لابیا ها استفاده کنید یک جلسه کافی است اگر مراقبت‌های پس از عمل را به درستی رعایت کنید می‌توانید تا مدت زمان زیادی از نتیجه درمان بهره ببرید.

 مدت زمان دوره نقاهت پس از رفع چروک ناحیه تناسلی

دوره نقاهت برای برطرف کردن شل شدگی و چروک واژن با استفاده از تزریق چربی نیاز به مدت زمان طولانی ندارد اما در صورتی که لابیاپلاستی را برای برطرف کردن این مشکل انجام بدهید باید ۳ روز مراقبت های پس از عمل را رعایت کنید.

 آیا رفع چروک ناحیه تناسلی درد دارد؟

 بسیاری از افراد تصور می ‌کنند رفع چروک های دستگاه تناسلی درد زیادی دارد. در حالی که اینگونه طرز تفکر کاملاً غلط است. در صورتی که از شیوه لابیاپلاستی یا تزریق چربی استفاده شود بیمار هیچگونه دردی را احساس نمی ‌کند زیرا موقع عمل از بی حسی موضعی استفاده می شود.

نتیجه رفع چین و چروک ناحیه تناسلی

 • بعد از درمان بیمار اعتماد به نفس بالایی را به دست می آورد.
 • انگیزه زیادی برای برقراری رابطه جنسی دارد‌.
 • واژن زیبایی خود را به دست می‌آورد.
 • فرد در پوشیدن لباس هیچگونه محدودیتی ندارد.

 با افزایش سن تحولاتی در ظاهر و درون بدن انسان ها رخ می دهد در بانوان همراه با یائسگی هورمون‌های استروژن بسیار کم تولید می‌ شوند و علائم پیری بروز پیدا می ‌کند، افراد باید توجه داشته باشند که موقع رخداد علائم پیری به پوشش ناحیه تناسلی اهمیت زیادی بدهند، چرا که جذابیت و زیبایی واژن جزو مواردی است که در کیفیت زندگی زناشویی نقش بسیار مهمی دارد در صورتی که خانم ها به این موضوع بی اهمیت باشند ممکن است در زندگی موفق نباشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط