Search
Close this search box.
بهترین متخصص درمان عفونت واژن در کرج

بهترین متخصص درمان عفونت واژن در کرج

بهترین متخصص درمان عفونت واژن با ارائه راهکارهای اصولی شرایطی را فراهم می کند تا بتوانید با کمترین میزان هزینه، بیشترین و بهترین نتیجه را دریافت کنید. عفونت واژن یکی از شایع ترین بیماری های زنانه است که راهکارهای زیادی برای درمان آن وجود دارد، البته انجام اقدامات خودسرانه به هیچ عنوان توصیه نمی شود. گاهی به دلایل متفاوت ممکن است تعادل باکتری های واژن بهم بریزد که در این حالت اولین واکنش بدن، ایجاد عفونت است. به خاطر داشته باشید که بی توجهی به این عارضه مشکلات و بیماری های خطرناکی در پی دارد به همین دلیل توصیه می شود، با مراجعه به سایت دکتر اشرف دهقانی به عنوان بهترین متخصص درمان عفونت واژن در کرج راه درمان قطعی این عارضه را مطالعه کنید. در ادامه به بررسی روش های درمان عفونت واژن و اینکه چه زمانی باید به پزشک مراجعه کنید؛ خواهیم پرداخت.

بهترین متخصص درمان عفونت واژن

آیا عفونت واژن نیاز به درمان دارد؟

بله، پاسخ قطعی به این سوال است. عفونت در ناحیه واژن به شکل های مختلف نمایان می شود، بهبود آن ساده و راه پیشگیری از آن ساده تر است. برای درمان عفونت واژن باید ابتدا نوع آن مشخص شود که این کار توسط پزشک متخصص انجام می شود. برخی افراد برای درمان عفونت واژن به روش های خانگی پناه می برند، این درمان ها تنها می تواند حساسیت و خارش را از بین ببرد و قابلیت درمان عفونت قارچی واژن را ندارد.

تعلل در مراجعه به پزشک و بکارگیری روش های خانگی، درمان عفونت واژن مقاوم به درمان را سخت تر می کند. مدت زمانی که برای درمان عفونت های مختلف واژن در نظر گرفته شده، بین 2 تا 4 روز است. البته برای عفونت های قارچی و مقاوم به درمان، مدت زمان بیشتری در نظر گرفته شده که طی آن از دارو های تسکین دهنده استفاده می شود. این دارو ها شامل پماد، قرص و ژل است که میزان عفونت و ترشح را کم و حساسیت، خارش و سوزش را به حداقل می رساند. 

روش های درمان عفونت واژن

درمان عفونت واژن به روش های متفاوت امکان پذیر است، در واقع شما می توانید به کمک مصرف دارو یا روش های درمان خانگی این عارضه را برطرف نمایید. دقت داشته باشید که در صورت افزایش میزان عفونت واژینال باید حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید.

روش های درمانی برای برطرف کردن عفونت واژن به کمک دارو به شرح جدول زیر است:

نوع عفونتداروی لازم برای درمان
عفونت های باکتریالیقرص آزیترومایسین، پماد کلیندامایسین، فلاژیل، قرص سفکسیم، ژل و قرص مترونیدازول
التهابات غیر عفونیتجویز دارویی برای از بین بردن علت تحریک کننده
عفونت های قارچیکلوتریمازول، شیاف میکونازول، فلوکونازول، بوتوکونازول
تریکومونیازیستینیدازول یا مترونیدازول
آتروفی واژنیقرص یا کرم استروئیدی

توجه داشته باشید که هر گونه اقدام خودسرانه یا مصرف قرص بدون تجویز پزشک عوارض و مشکلات زیادی به همراه خواهد داشت. اگر به این عارضه مبتلا هستید پیشنهاد می کنیم به بهترین متخصص درمان عفونت واژن مراجعه کنید، انجام هر گونه شنیده و توصیه دوست و آشنا که با نام درمان خانگی وجود دارد، امکان تشدید عفونت را افزایش می دهد.

عفونت واژن در بارداری چیست؟

درمان عفونت های مقاوم واژن

معمولا عفونت های قارچی واژن، مقاوم ترین نوع عفونت به درمان هستند که برای درمان آن باید روش های جدی تر در نظر گرفت. برای درمان این نوع عفونت علاوه بر تجویز قرص، استفاده از پماد های موضعی و ژل های شستشو نیز توصیه می شود تا به صورت همه جانبه بتوان به عمق آن نفوذ کرد. توجه داشته باشید که هرچه دیرتر به پزشک متخصص مراجعه کنید، مقاومت عفونت افزایش و توان بدن برای از بین بردن آن کاهش پیدا می کند.

چه زمانی باید به پزشک مراجعه شود؟

عفونت واژن یکی از عارضه های زنانه است که بی توجهی به آن بسیار خطرناک خواهد بود، پس به محض مشاهده هر گونه علائم عفونت واژن حتما به پزشک مراجعه نمایید. ترشحات با بوی نامطبوع، احساس سوزش و خارش، تورم و التهاب در ورودی واژن و … از مهم ترین علائم عفونت واژن به شمار می آید.

در صورت مشاهده این علائم می توانید مستقیما به مطب پزشک مراجعه کنید، البته افرادی که به هر دلیل شرایط مراجعه حضوری را ندارد می تواند به سایت دکتر اشرف دهقانی مراجعه کرده و از مزیت دریافت مشاوره آنلاین بهره مند شوند. دقت داشته باشید که هرچه زودتر روند درمان را آغاز کنید، بیشتر می توانید از بروز آسیب های جدی پیشگیری کنید.

بهترین متخصص درمان عفونت واژن در کرج

درمان عفونت واژن امری مهم و حیاتی است، هر گونه بی توجهی به آن می تواند مشکلات و عوارض خطرناک تری به همراه داشته باشد. عفونت واژن یک عارضه شایع در بانوان است که برای درمان آن باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید. اگر به دنبال متخصص حرفه ای با تجربه هستید، عبارت “بهترین متخصص درمان عفونت واژن در کرج” را سرچ کنید تا لیستی از بهترین متخصصین در اختیار شما قرار بگیرد، با این وجود بدون شک می توانید نام خانم دکتر اشرف دهقانی را در صدر لیست مذکور ببینید.

با مراجعه به مطب دکتر دهقانی میتوانید بهترین خدمات را دریافت کنید، ایشان با بکارگیری جدیدترین متد های پزشکی ساده ترین راه درمان را متناسب با بیماری شما در نظر می گیرند. همچنین می توانید از مزیت مشاوره های درمانی در حوزه بیماری های زنانه بهره مند شوید، در صورتی که امکان مراجعه حضوری را ندارید می توانید با مراجعه به سایت ایشان در هر نقطه از ایران از مشاوره های آنلاین بهره مند شوید.

نتیجه گیری

بهترین متخصص درمان عفونت واژن با انجام معاینات دقیق، بررسی آزمایشات و تجویز درست و به موقع حتی مقاوم ترین عفونت ها را از درمان می کند. متخصصین زیادی در سراسر کشور در حوزه بیماری های زنان فعالیت می کنند که هر یک با بکارگیری روش های متفاوت، درمان خوب و مناسبی را برای مراجعه کنندگان رقم می زنند. دکتر اشرف دهقانی به عنوان بهترین متخصص درمان عفونت واژن در کرج یکی از بهترین پزشکانی است که می توانید از هم به صورت حضوری و هم از طریق روش های مختلف آنلاین به ایشان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط