دکتر اشرف دهقانی
سفید کردن واژن در کرج

سفید کردن واژن در کرج

سفید کردن واژن به تمام روش های درمانی گفته می شود که سعی می کند رنگ پوست ناحیه تناسلی را روشن تر کند. تیره شدن واژن یکی از دغدغه‌ های زنان است که خوشبختانه می‌ توان با روش های پزشکی و نتیجه بخش، ناحیه تناسلی را روشن کرد. روشن شدن واژن یا رفع تیرگی بیکینی، موضوعی است که از ایام قدیم مورد توجه بانوان بوده و روش‌ های مختلفی به منظور آن مطرح شده اند. با این حال با گذشت زمان روش‌ های ماندگار و اثر بخشی برای سفید کردن واژن به وجود آمد. با پیشرفت فناوری و بهبود تکنولوژی، پروسه روشن سازی واژن با موفقیت بیشتر در حال انجام است…

سفید کردن واژن در کرج

روش های درمانی برای رفع تیرگی واژن، علاوه بر آن که پوست ناحیه اندام تناسلی را روشن می‌ کند؛ باعث افزایش اعتماد به نفس بانوان و بهبود کیفیت روابط جنسی می شود. با توجه به این که میزان تیرگی در ناحیه تناسلی هر فرد با دیگری متفاوت است، تعداد جلسات درمانی نیز فرق خواهد کرد. برخی افراد به سرعت تحت درمان قرار گرفته و نتیجه می گیرند. در حالی که برخی دیگر باید چندین جلسه را مداوم ادامه دهند تا نتیجه عالی، حاصل شود. در ادامه با روش‌ های سفید کردن ناحیه تناسلی در کرج، آشنا خواهید شد.

سفید کردن واژن در کرج با چه روش هایی انجام می شود؟

روشن کردن واژن در عصر حاضر، کمک زیادی به افزایش اعتماد به نفس و سفید شدن ناحیه تناسلی می کند. اگرچه شاید با استفاده از این روش ها نتوان کامل و به طور صد درصد، تیرگی ناحیه تناسلی زنان را برطرف کرد؛ اما حدود 80 درصد از تیرگی ها برطرف خواهند شد. سفید کردن واژن در کرج با روش های جدید و مدرن انجام می شود که نتیجه رضایت بخشی، می تواند حاصل کند. در ادامه به معرفی سه روش اساسی و تاثیر گذار، پرداخته ایم.

1. دارو درمانی، درمان تیرگی واژن غیرتهاجمی

یکی از روش هایی که بدون اذیت، عمل جراحی، خونریزی، تزریق و… برای رفع تیرگی های واژن تجویز می شود، دارو درمانی است. در روش دارو درمانی، بهترین محصولات موضعی مانند کرم و دارو های خاص تجویز می شود. در بین این سه روش، دارو درمانی برای برطرف کردن تیرگی ناحیه تناسلی، ممکن است به صورت طولانی مدت و با مصرف های مداوم، تاثیر بگذارد. پزشک متخصص در کرج، حداقل برای شش ماه برای شما دارو، لوسیون و کرم های مخصوص را تجویز می کند.

از آن جایی که ناحیه واژن نسبت به دارو های شیمیایی و کرم‌ ها بسیار حساس است، بهتر است برای روشن کردن واژن خود بدون تجویز پزشک از دارویی استفاده نکنید. با مراجعه به متخصص زنان و زایمان یا متخصص پوست، می توان دارو های مناسب را تهیه و استفاده کرد‌. در این روش بهتر است به صورت مداوم و طبق زمان بندی از دارو ها استفاده کنید. در این حالت تا 40 الی 50 درصد، می توان تیرگی های ناحیه تناسلی را از بین برد.

2. آر اف، فناوری فرکانس رادیویی

آر اف یکی از بهترین فناوری های فرکانس رادیویی است که می تواند مشکلات پوستی را در کم ترین زمان ممکن حل کند. در این روش یک فرکانس رادیویی بر روی پوست ایجاد می شود. این عامل کمک به تحرک بیشتر سلول های پوستی می کند. در نهایت منجر به جوانسازی و تحریک سلول ها برای ساخت کلاژن می شود. روش آر اف برای سفید کردن واژن در کرج، باعث ساخت سلول های جدیدی در ناحیه پوست واژن خواهد شد. با این ترفند بدون هیچ درد و اذیتی، می توان تیرگی های ناحیه شرمگاهی را برطرف کرد. مقدار گرمایی که پوست در این روش احساس می کند، قابل تحمل است و بدن را نمی سوزاند. هیچ نیازی هم به بی حسی یا تزریق های دیگر برای انجام آر اف، وجود نخواهد داشت.

3. کربوکسی تراپی، روشی برای روشن کردن واژن

اگر می‌خواهید سفید کردن واژن در کرج را به صورت مطمئن و نتیجه بخش انجام دهید، توصیه می کنیم از روش کربوکسی تراپی استفاده کنید. پزشک متخصص در این روش مقدار معینی کربن دی اکسید به بافت پوستی ناحیه واژن، تزریق می کند. کربن دی اکسید منجر می شود تا سلول ها بازسازی شوند. این روش درمان تیرگی واژن با درد بسیار کمی همراه است و هیچ خونریزی ندارد. گاز کربن دی اکسید باعث کلاژن سازی می شود که سطح و رنگ پوست را شفاف و درخشان می کند.

البته لازم به ذکر است که شما بعد از هر دوره کربوکسی تراپی، باید مجددا آن را تکرار کنید. دلیل آن اثر موقتی است که بر روی پوست می گذارد. همچنین میزان مراقبت از پوست برای نگهداری اثر کربوکسی تراپی به نهایت دقت و مراقبت شما، بعد از درمان بستگی دارد.

مزایای سفید کردن واژن با روش های جدید

درمان تیرگی واژن با روش های گفته شده معمولا تا حد زیادی بدون بازگشت هستند و اثر طولانی مدت دارند. این مورد را میتوان یکی از مزایای این اقدام به شمار آورد. اگر شما هم علاقه مند به روشن شدن پوست ناحیه تناسلی خود هستید، می توانید با تجویز پزشک و روش های درمانی معین، اقدام به سفید کردن واژن در کرج کنید. این روش ها مزایای زیادی دارند که مهم ترین آن ها، عبارت هستند از:

·        بالا بردن اعتماد به نفس

·        بهبود کیفیت رابطه جنسی

·        تنظیم ترشحات طبیعی و غیر طبیعی واژن

·        لطافت و نرم کنندگی پوست ناحیه تناسلی

·        بالا بردن بهداشت ناحیه تناسلی

·        روشن شدن ناحیه تناسلی بدون خونریزی و درد

·        روشن کردن واژن بدون بیهوشی

·        ایمن بودن روش های درمانی

·        جوانسازی و شفافیت پوست واژن

سفید کردن واژن در کرج چند جلسه طول می کشد؟

مدت زمان درمان تیرگی واژن با توجه به نوع انتخاب روش درمانی، متفاوت است. همان طور که گفته شد روش درمان دارویی حداقل تا شش ماه زمان خواهد برد. با این حال در روش های آر اف و کربوکسی تراپی، تنها نیاز به 3 الی 6 جلسه برای درمان خواهد بود. البته بهتر است بدانید که عواملی مانند ژنتیک، شدت تیرگی ناحیه واژن، رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی و… می تواند در تعیین تعداد جلسات موثر باشد.

چه کسانی می توانند برای سفید کردن واژن در کرج اقدام کنند؟

به طور معمول خانم‌ هایی که دوران بارداری و شیردهی را تمام کرده اند و می خواهند پوست ناحیه واژن خود را سفید کنند، کاندیدای مناسبی برای روش های درمانی هستند. با این حال دختر خانم های دوشیزه هم می توانند از روش های درمان تیرگی واژن در کرج نیز استفاده کنند. توصیه می شود خانم هایی که برای روشن کردن واژن مراجعه می کنند در زمان قاعدگی نباشند. همچنین این روش ها برای خانم هایی که حاملگی، پروتز های فلزی، IUD، بیماری روماتیسمی و‌.‌.. دارند؛ ممنوع خواهد بود.

هزینه سفید کردن واژن در کرج

از آن جایی که نوع روش و تعداد جلسات درمانی با آر اف یا کربوکسی تراپی به میزان تیرگی واژن بستگی دارد، هزینه درمان تیرگی ناحیه تناسلی نیز با هم متفاوت است. هر چه میزان تیرگی پوست ناحیه تناسلی کمتر باشد، هزینه سفید کردن واژن در کرج نیز مناسب‌ تر است. البته هزینه این روش ها نسبت به لابیاپلاستی و واژینوپلاستی و سایر روش های دیگر مانند لیزر، بسیار مناسب تر و کمتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط