Search
Close this search box.
بهترین متخصص زنان در گوهردشت کرج

معرفی بهترین متخصص زنان در گوهردشت کرج

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین متخصص زنان در گوهردشت کرج بپردازیم و بگوییم یک متخصص زنان خوب دارای چه ویژگی هایی بوده و چه کارهایی را می تواند برای شما انجام دهد تا بتوانید با اعتماد کامل نسبت به ایشان، از خدمات تشخیص و درمان بهره مند شوید.

بهترین متخصص زنان در گوهردشت کرج

ویژگی های بهترین متخصص زنان در گوهر دشت کرج

 • داشتن صبر و اخلاق خوب

یک متخصص خوب باید روابط عومی خوبی داشته باشد تا بتواند با بیمار خود به راحتی ارتباط برقرار کرده و بیمار با توجه به احساس راحتی که با دکتر داشته باشد بتواند جزئی ترین ویژگی های بیماری خود را با دکتر در میان بگذارد.

این کار باعث می شود دکتر متخصص زنان نسبت به درد بیمار بیشتر آگاه شده و به طور کامل علت وجود مشکل و عارضه را شناسایی کند که که موجب موفقیت 99 تا صد در صد در روند بهبود بیماری می شود.

 • راز داری

یک متخصص  زنان خوب باید راز دار باشد و اطلاعات پزشکی بیمار را در اختیار کس دیگری قرار ندهد مگر با میل شخصی فرد بیمار این کار باعث اعتماد بیشتر بیماران نسبت به دکتر خواهد بود

 • تعهد و اخلاق حرفه ای

یک دکتر متخصص زنان خوب باید نسبت به کارش اگاه و متعهد باشد این به معنی این است که پزشک در حین انجام کار هیچ صدمه و اسیبی چه به صورت عمد و یا غیر عمد به بیمار وارد نکند و تمام تلاش خود را برای بهبود بیمار تحت درمان خود انجام دهد.

 • صادقانه و با حوصله با بیمار گفتگو کند

یک پزشک متخصص زنان خوب باید نسبت به بیماری فرد تحت درمان خود احساس مسئولیت کند و تمام توصیه های لازم برای بهبود و بهتر شدن روند درمان را به طور کامل و با حوصله به بیمار توضیح دهد

چه تفاوتی میان متخصص زنان و ماما وجود دارد؟

ممکن است شما نیز مانند خیلی از افراد، ماما و پزشک متخصص زنان را با هم اشتباه بگیرید و به تصور غلط فعالیت هر دو را یکسان بدانید؛ اما لازم است بدانید که تفاوت های واضحی میان این دو رشته پزشکی وجود دارد. همانطور که مطالعه فرمودید متخصص زنان به صورت کلی بر تمامی فعالیت های بدنی خانم ها، فعالیت های جسمی و جنسی تسلط داشته و به عنوان شاخه اصلی پزشک زنان فعالیت موثر خواهد داشت.

این در حالی است که فردی که در حوزه مامایی تحصیل نموده، تنها فعالیت های بدنی خانم ها پیش از بارداری، مراقبت ها و اقدامات مربوط دوران بارداری و فعالیت هایی که می بایست پس از دوران بارداری انجام شود را مدیریت می کند. به علاوه وی با ایجاد برنامه صحیح برای مادران سبب می شود که تمامی اقدامات از زمان بستری شدن خانم تا زایمان نیز به درستی صورت پذیرد و مادران هیچ استرسی از این لحاظ نداشته باشند. اما کار تشخیص، درمان و جراحی های مختلف به دست متخصص زنان و زایمان انجام می شود.

مهارت هایی که بهترین متخصص زنان در گوهر دشت کرج باید داشته باشد

∙         یک پزشک خوب باید با طور خود جوش و با توجه به قسم پزشکی که یاد کرده به فکر کمک به دیگران باشد.

∙         باید علاوه بر داشتن علاقه به کار خود از دانش کافی هم در حوزه ی کار خود درباره ی اناتومی و فیزیولوژیک برخوردار باشد.

∙         همانطور که گفتیم باید بتواند به راحتی با بیمار خود ارتباط برقرار کند.

∙         باید بتواند به بیماران خود با توجه به نگرانی که دارند ارامش بدهد و اعتماد آنان را جلب کند تا مراجعه کنندگان با آرامش بیشتری روند درمان را طی کنند.

∙         باید بتواند به قدر کافی اتاق عمل و پرسنل اتاق عمل را مدیریت کند تا در حین عمل های جراحی مشکلی پیش نیاید.

∙         یک پزشک متخصص حرفه ای قدرت این را دارد که به راحتی و  در هر موقعیتی یک تصمیم خوب و مناسب بگیرد و فشار کاری سخت را هم تا حدودی می تواند تحمل کند.

∙         از بالاترین استانداردهای حرفه ای و جدید آگاهی داشته باشد و مطابق آن ها به کار بپردازد.

∙         اطلاعات پزشک متخصص زنان خوب باید همیشه به روز و آنلاین باشد و از بهترین شیوه های درمان هم اگاهی داشته باشد.

∙         توانایی این را داشته باشد که همزمان علاوه بر کار بتواند برای کارآموزان خود آموزش های لازم را بدهد و نظارت کافی به روی جراحی و کارکنانش داشته باشد.

دکتر زنان خوب در گوهردشت کرج

بهترین متخصص زنان در مقابل بیمار چه وظایفی دارد؟

یک پزشک متخصص زنان و زایمان باید توانایی تشخیص درست، صحیح، به موقع بیماری و پیدا کردن بهترین روش درمان را داشته باشد.

همچنین بهترین روش جراحی را برای شما پیشنهاد دهد و به بهترین نحوه ممکن عمل را برای شما انجام دهد و پس از عمل هم تا بهبودی کامل بر بیمار نظارت داشته باشد تا بیمار هرچه سریع تر بهبودی را به دست بیاورد.

اهمیت مراجعه به بهترین متخصص زنان در گوهردشت کرج

یکی از مسائل مهم و حیاتی در خانواده توجه به بیماری های احتمالی است. خانم ها به عنوان اصلی ترین عضو در خانه می بایست همیشه به سلامت خود توجه خاص داشته باشند از این رو لازم است در صورت کمترین احساس درد حتما به یک پزشک و متخصص خوب مراجعه کنند. دکتر دهقانی به عنوان بهترین متخصص زنان در کرج شناخته شده است و شما می توانید برای مشاوره و هر گونه درمان در رابطه با مسائل و مشکلات زنان به ایشان مراجعه فرمایید.

خدمات بهترین متخصص زنان در گوهردشت کرج

 •  انجام انواع عمل های جراحی زنان

مثل عمل هیسترکتومی که یک جراحی مورد نیاز برای برخی خانم ها می باشد که با مشکلاتی نظیر سرطان رحم، تخمدان، خونریزی غیرقابل کنترل مواجه هستند که برخی اوقات باعث نجات زندگی اشخاص نیز خواهد شد.

از دیگر دلایل انجام عمل جراحی هیسترکتومی می توان به افتادگی رحم، درد مزمن رحم و… همچنین فراموش نکنید این عمل اخرین راه برای بهبود بیماری های ذکر شده می باشد.

این عمل باعث از دست دادن رحم که وظیفه فرزند اوری و قاعدگی را در بدن دارد خواهد شد اما تخمدان های بدن زنان کار خود را تا حدودی کمتر از قبل ادامه خواهند داد و گاهی اوقات در حین عمل نیاز است که تخمدان ها هم دراورده شوند.

قبل از انجام این عمل همانطور که گفته شد شما باید اگاه باشید که دیگر نمی توانید باردار و عادت ماهانه شوید انجام این عمل همیشه صورت نمی گیرد مگر برای نجات جان فرد، بهتر شدن مشکلات جدی که ممکن است به دلیل خونریزی برای بدن اتفاق بیفتد و بهتر شدن درد های رحمی.

از دیگر عمل های جراحی که پزشک متخصص زنان خوب برای شما انجام می دهد کورتاژ می باشد.

عمل جراحی کورتاژ یک عمل در مدت زمان کوتاه می یاشد که در آن دهانه ی رحم گشاد می شود و از نوعی وسیله  برای تراشیدن مقداری از پوشش رحم استفاده خواهد شد‌.

انجام عمل کورتاژ به دو دلیل انجام می شود اولین دلیل برای خارج کردن جفت جنین در حین و یا بعد از انجام سقط جنین برای جلوگیری از عفونت  و خونریزی شدید پس از آن و دلیل دوم بخاطر تشخیص دادن و درمان بیماری های رشدی مثل بیماری فیبروم، پولیپ، تشخیص عدم داشتن تعادل های هورمونی، سرطان و…

برای انجام این عمل ها باید به دکتر متخصص زنان خوب در گوهر دشت کرج مراجعه نمایید و پس از دریافت مشاوره های لازم عمل های مورد نیاز را انجام دهید.

 • انجام انواع عمل زیبایی های زنان

لابیا پلاستی یک عمل جراحی زیبایی می باشد که برای بهبود بخشیدن لبه های داخلی و یا خارجی واژن کاربرد دارد.

بیشتر کسانی که برای این نوع عمل زیبایی به دکتر متخصص زنان خوب مراجعه می کنند دوست دارند اندازه لبه های داخلی و یا خارجی واژن خود را تغییر دهند.

پیش و پس از انجام این عمل جراحی باید به یک سری نکات توجه کنید و این عمل مراقبت های خاص خود را دارد و برای اشنایی بیشتر با این عمل می توانید پس از گرفتن نوبت تلفنی دکتر دهقانی به آن جا مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم این مدل عمل زیبایی را انجام دهید.

همچنین این نوع عمل به دلیل ها و روش های مختلفی انجام خواهد شد و شما با توجه به مشاوره ای که دریافت کرده اید می توانید روش عمل را انتخاب کنید.

 • انواع درمان های ناباروری مثل IUI

به این نوع درمان روش تلقیح درون رحمی هم گفته می شود و به دو روش انجام می شود برای انجام و تشخیص این که به این نوع عمل جراحی نیاز دارید یا خیر حتما باید به یک متخصص زنان خوب مراجعه کنید تا راهنمایی های لازم در این خصوص را دریافت کنید.

 • تعیین جنسیت جنین

تعیین جنسیت جنین و کودک در مطب دکتر دهقانی با انجام مشاوره ژنتیک شروع می شود و در حین  انجام آزمایش ها مشاوره به به صورت علمی و برای بهتر متوجه شدن مراجعه کنندگان مراحل به زبان ساده توضیح داده خواهد شد.

به هرحال زوج های که خواهان انجام این نوع ازمایش هستند بعداز انجام دادن آزمایش های اولیه برای شروع کار در صورت پاسخ دهی و مناسب بودن جواب آزمایش ها تحت مراقبت قرار می گیرند همچنین زوج باید توجه کنند که برای انجام این نوع ازمایش ها و تعیین جنسیت دارای محدودیت هایی مثل محدودیت سنی می باشند.

بعد از انجام ازمایش ها و ویزیت شدن توسط متخصص زنان خوب در نوبت قرار خواهید گرفت که حتی ممکن است در نوبت بودن تا چندین ماه طول بکشد و بعد از شروع درمان یک دوره درمانی خاص برای شما در نظر گرفته خواهد شد که زوج و مخصوصا خانم ها باید بارها به مطب متخصص زنان مورد نظر مراجعه کنند.

 • هیستروسکوپی

این مورد هم نوعی عمل جراحی می باشد که توسط دکتر متخصص زنان خوب انجام می شود و یک نوع روش برای تشخیص دادن و درمان بیماری های رحمی کاربرد دارد در این نوع عمل یک مدل وسیله ی به شکل میله که در انتها و آخر آن یک دوربین قرار گرفته است و به اصطلاح به آن نوعی تلسکوپ هم گفته می شود را داخل رحم قرار می دهند و تا حفره ی داخلی رحم را مورد بررسی قرار دهند.

 • انجام عمل لاپاراسکوپی

این نوعی عمل جراحی می باشد که طی آن فرد بیمار را بیهوش کرده و پزشک از طریق یک برش کوچک در زیر ناف تلسکوپی که در بالا درباره ی آن توضیح دادیم را وارد شکم می کند و تمام اعضا و قسمت های لگنی را مشاهده می کند.

 • انجام مشاوره های دوران بارداری

مراقبت ها و انجام دادن ماوره های پیش و در حین باردارای از دیگر خدماتی است که یک متخصص زنان خوب باید به خوبی از عهده ی آن بر بیاید این مراقبت ها و مشاوره ها شامل انواع سونوگرافی و آزمایش های مربوطه، مشاوره هایی که پزشک برای خود مراقبتی خانم باردار می دهد، وزن گیری ماهانه و فهمیدن رشد صحیح کودک با توجه به شرایط و ویژگی های مادر، مشاوره های دوران بارداری و پاسخ به سوالات فرد باردار از دیگر کارها در زمینه ی دوران بارداری می باشد که بهتر است مادران برای آرامش و حفظ سلامتی خود و فرزندشان به متخصص زنان خوب و با تجربه در این زمینه مراجعه کنند.

 • عمل زایمان

زایمان مادر به دو روش طبیعی و سزارین انجام می پذیرد که پزشک متخصص زنان و زایمان با توجه به مشاوره هایی که به مادر می دهد و در نظر گرفتن وضعیت جسمی مادر و فرزندش تصمیم می گیرد به کدام روش عمل زایمان را انجام دهد.

همچنین لازم است بدانید زایمان چه به روش سزارین و چه به روش طبیعی هر یک دارای مزایا و معایب مخصوص یه خود می باشند.

 • انجام عمل توبوپلاستی برای باز کردن دوباره ی لوله های فالوپ

این نوع عمل برای باز کردن دوباره ی لوله های رحمی که برای جلوگیری از بارداری بسته اید انجام می شود و در نتیجه آن شما باردار خواهید شد.

 • انجام دادن عمل جراحی میومکتومی

عمل جراحی میومکتومی هم مانند عمل هیسترکتومی برای برداشتن فیبروم ها کاربرد دارد اما عمده تفاوت بزرگ آن با عمل هیسترکتومی در این است که شخص پس از انجام این عمل می تواند دوباره باردار شود.

توجه کنید این عمل تنها برای مورد ذکر شده نمی باشد و هستند کسانی که به دلیل عفونت و یا به طور مادرزادی لوله هایشان مسدود شده باشد و این اشخاص هم به عمل توبوپلاستی نیاز دارند که باید برای این کار به  متخصص زنان خوب در گوهردشت کرج مراجعه کنند.

 • انجام انواع عمل های جراحی برای برداشتن کیست و توده های تخمدانی در رحم

ین بییماری از بیشترین بیماری هایی است که زنان و دختران با آن روبرو بوده که این نوع بیماری دارای انواع مختلفی می باشد و برای درمان آن هم روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به انتخاب دکتر متخصص زنان خوب می توانید از روش ها و مشاوره های درمانی آن بهره برده و هر چه سریع تر بهبود بییابید.

خانم دکتر دهقانی تمام خصوصیات و خدمات ذکر شده در مقاله بالا را دارا بوده و انجام می دهد همچنین با توجه به تجربه ای که در سالیان سال به دست آورده جزء یکی از بهترین پزشک متخصص زنان خوب در گوهردشت کرج بوده و دارای آمار بسیاری از مراجعه کنندگان می باشد که از کار این پزشک حاذق رضایت دارند و برای بیماری های مربوط به زنان و زایمان این پزشک را به اطرافیان خود پیشنهاد می کنند.

اقدامات اولیه ای که بهترین متخصص زنان در گوهردشت کرج باید انجام دهد

همانطور که می دانید، پیشگیری بهترین راه مقابله با بیماری و به نوعی برترین درمان شناخته شده است. به عبارت دیگر خانم های با مراجعه مرتب به متخصص زنان می توانند از بروز خیلی از مشکلات حاد جلوگیری کنند همین امر سبب می شود که بهترین متخصص زنان با ارائه اقداماتی لازم از بروز بیماری ها جلوگیری کند.

این اقدامات می تواند شامل رعایت بهداشت فردی بر اساس اصول اولیه و اساسی آن، مراقبت های مناسب برای نواحی تناسلی، فعالیت های پیش از ازدواج و مراقبت های پس از ازدواج، رژیم هایی غذایی که مانع از بروز توده می شوند، مراقبت های پیش و پس از بارداری، اقدامات لازم پس از تولد فرزند و از این قبیل اقدامات که همگی به نحوی نقش مستقیم در بهبود روند سلامت خانم ها خواهد داشد.

دلیل مراجعه خانم ها به یک متخصص زنان خوب چیست؟

اگر در رابطه با خانم ها کلمه ستون خانواده به کار برده شود بی شک اغراق نیست، خانم ها با وجود جثه و توان بدنی کمتر نسبت به آقایان می توانند درد بیشتری را تحمل کنند. این درد ها گاه روحی و اغلب جسمی هستند؛ اما نکته مهم توجه خانم ها به هر دو بخش این درد ها می باشد. از مهم ترین بخش های درمانی، مراجعه به یک متخصص زنان خوب است که بدون بروز مشکل قادر به برطرف کردن بیماری باشد.

بی شک شما به عنوان یک خانم لازم است توجه خاصی به بهداشت فردی خود مخصوصا بهداشت نواحی تناسلی داشته باشد چرا که عمده بیماری های زنان مربوط به این قسمت می باشد از این رو به دلیل اهمیت این بخش از مهم در بنیان خانواده لازم است در زمان درمان حتما و به تاکید حتما به یک متخصص زنان مراجعه فرمایید چرا که در صورت بروز هر گونه مشکل و یا تشخیص نادرست ممکن است خانم علاوه بر سلامتی، قدرت باروری خود را از دست بدهد.

بیماری هایی که با مراجعه به بهترین متخصص زنان به سادگی درمان می شوند

تمامی افراد در طول زندگی خود ممکن است دچار بیماری های زیادی شوند اما خانم ها علاوه بر آن گرفتار بیماری های خاص زنان نیز می شوند این بیماری ها گاهی تا حدی می توانند خطرناک باشند که درصورت عدم مراجعه به پزشک ممکن است جان فرد را به خطر بیندازد. این بیماری ها تنها مختص به خانم های بزرگ سال نیست و می تواند از زمان کودکی نیز همراه آن ها باشد و نواحی تناسلی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

 • ناهنجاری های مادرزادی
 • توده های خوش خیم و بدخیم
 • انواع کیست تخمدان ، موارد سرطانی و زخم واژن
 • توده های ایجاد شده در زمان بارداری
 • بروز مشکلات مربوط به نوسانات سیتولوژی
 • بروز معضلات بارداری،  بارداری خارج از رحم
 • بروز انواع سرطان های رحم، تخمدان و سینه
 • بروز درد های مزمن در نواحی همچون رحم، سینه و لگن
 • عفونت های ایجاده شده در اثر مقاربت های نادرست
 • بروز مشکلات رحم مثل فیبروئید رحمی
 • بروز اختلالات در قسمت ادرار و مدفوع
 • و …..

این بیماری ها می تواند بخشی از درد ها و بیماری هایی باشد که تنها خانم ها دچار آن خواهند شد و شرایط سختی را برای آن ها ایجاد می کند پس انتخاب بهترین متخصص زنان می تواند به عنوان نقطه عطفی در شرایط بیماری باشد.

آیا مراجعه به بهترین متخصص زنان برای تمام خانم ها لازم است؟

با وجود فراوانی اختلالات و بیماری ها لازم است خانم ها در طول سال حداقل دو بار به متخصص زنان مراجعه کنند تا در صورت وجود هر گونه تهدید برای نواحی تناسلی پیش از آن که دیر شود اقدام به معالجه نمایند. متاسفانه برخی خانم ها تا زمانی که احساس خطر نکند حتی با وجود درد نیز به پزشک مراجعه نخواهند کرد همین امر سبب بروز بیماری های جدی تر و حتی در برخی موارد سبب منجر به تشدید وخامت حال آن ها خواهد شد.

مراجعه خانم ها به پزشک متخصص زنان یک امر لازم و ضروری می باشد حتی اگر در سلامت کامل به سر می برید لازم است حتما برای چک کردن و اطمینان از سلامتی خود به پزشک مراجعه کنید همین امر سبب میشود که در صورت بروز هر گونه بیماری در مراحل اولیه متوجه شوید و به سرعت و با تجویز پزشک اقدامات لازم برای کسب سلامتی را آغاز نمایید.

معرفی بهترین متخصص زنان و زایمان در گوهردشت کرج

داشتن تخصص در رابطه با بیماری های زنان مستلزم شناخت تمامی فعالیت های مذکور هم در حیطه بیماری های جسمی و هم بیماری های روحی می باشد. برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار در خانواده لازم است خانم ها با داشتن نقش همسر و مادر، کمی بیشتر به خود اهمیت دهند. این امر از بروز اتفاقات غیر قابل جبران پیشگیری خواهد کرد.

خانم ها برای داشتن یک زندگی سالم حتما باید حداقل سالی یک یا دو بار به پزشک متخصص زنان مراجعه کنند. اما نکته مهم انتخاب بهترین متخصص در شهر یا استان محل زندگی خود است چرا که در صورت عدم آگاهی صحیح و دانش کم متخصص در رابطه با انواع بیماری های زنانه و با یک تجویز اشتباه، ممکن است اتفاقات ناگواری رقم بخورد.

عزیزانی که در گوهردشت کرج و یا مناطق نزدیک به آن سکونت دارند، می توانند تمامی خدمات عنوان شده را با مراجعه به مطب دکتر اشرف دهقانی، بهترین متخصص زنان در گوهردشت کرج، دریافت نمایند. در ارتباط بودن با بهترین متخصص نان و زایمان نقش عمده ای در حفظ سلامتی شما خواهد داشت. همچنین می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های درج شده در وب سایت، اقدام به دریافت نوبت حضوری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط